Про компанію

Про компанію

Компанія Таурус-2000 працює на ринку України з 1999 року.

Ми пропонуємо:

– вироби з оцинкованої та нержавіючої сталі А4 — ланцюги, троси, такелаж.

– вироби з оцинкованої сталі – будівельне та перфороване кріплення.

За час роботи ми налагодили постачання якісної продукції різних цінових категорій.

 

Удосконалена система контролю товарів, що надходять, дозволяє відсіювати неякісні вироби, знижуючи ймовірність їх потрапляння до наших клієнтів до мінімуму.

Ми постійно розширюємо наш асортимент під запити наших покупців. По мірі появи продукції із сучасних матеріалів склади фірми поповнюються новими якісними виробами.

Ми відкриті для всіх і працюємо із замовленнями від 100 гривень.

Доставка товару клієнтам проводиться нашим автотранспортом або за допомогою логістичних компаній України.

Готові задовольнити Ваші запити продукції та приймаємо Ваші пропозиції.

Вибирайте зручний спосіб зв’язку в розділі «Контактна інформація».

Реквізити компанії

Товариство з обмеженою відповідальністю «Таурус-2000»

Юридична адреса: 03113, м. Київ, проспект Перемоги, 68/1, оф.62

Телефони: +38 044 537-29-13, +38 044 503-29-13

Банківські реквізити:

п/р UA483348510000000002600628140 в АТ «ПУМБ» в м. Києві, МФО 334851

ЄДРПОУ 30470184

ІПН 304701826596

Свідоцтво платника ПДВ 100330841

Новини та статті
ТОВ «ТАУРУС 2000» реалізує метричне кріплення, такелаж, троси, ланцюги, снігові ланцюги, хомути для труб, а також абразивні інструменти. Сьогодні техніка кріплення використовується у багатьох галузях промисловості. Від технічних та експлуатаційних характеристик кріплення у значній ступеня залежить і якість кінцевих виробів. Це особливо наочно проявляється у такій сфері, як будівництво, де широко застосовуються різні кріпильні вироби. Саме будівництво є одним з головних споживачів різноманітною метизною продукції. Поява нових технологій у цій області стимулює та інновації у суміжних галузях, однією з яких є виробництво метричного кріплення, абразивів та електроінструментів. Сьогодні на ринку представлений найширший асортимент найрізноманітнішого кріплення. Ця ситуація в чимось унікальна: ніколи в історії фахівець у сфері будівництва не отримував такого вибору техніки кріплення. Десятки та сотні різновидів, здавалося б простих кріпильних виробів, складаються у тисячі товарних позицій. Зробити правильний вибір у таких умовах непросто.
Вантажне кріплення - окремий напрямок нашої діяльності. Фортеця та висока стійкість до зносу є основними критеріями якості продукції даного класу, яка має витримувати величезні навантаження. Ми уважно стежимо за новинками у системах монтажу та кріпильної техніки як Це дозволяє нам вибирати для своїх клієнтів саме ту метизну продукцію, що відповідає вимогам сьогодення і при цьому є оптимальною з погляду співвідношення «ціна-якість».
ТОВ "ТАУРУС 2000" працює на ринку України з 1999 року. У нас ви можете купити будівельне кріплення, ланцюги та троси, а також такелажні вироби оптом і дрібним оптом. Ми зацікавлені в довгостроковій співпраці з нашими клієнтами, покращуючи асортимент пропонованої продукції та рівень обслуговування. Для замовлення продукції можна використовувати спеціальну форму на нашому сайті. Заявка, що надійшла буде оперативно оброблена, доставка здійснюється по Києву та в різні регіони України.
Ми також готові надати додаткову інформацію про запропоновану нами продукцію та різні варіантах оплати. Отримати всю необхідну інформацію ви можете, зв'язавшись із нами за вказаними у верхньому кутку сторінки контактів.