Oплата та доставка

Оплата та доставка

Оплата та доставка

Попередньо уточнюйте наявність товару на складі.

Самовивіз в Києві або Дніпрі

Адреса:

м. Київ, вул. Чистяківська, 21-А (Святошин) (в робочі дні з 09:00 до 18:00).

м. Дніпро, вул. Робоча, 23-В, офіс 413 (в робочі дні з 09:00 до 17:00).

Доставка по Києву та Дніпру

Доставка в межах міста безкоштовна при замовленні на суму від 2000 грн.

Доставка по Україні

Доставка узгодженого та підтвердженого замовлення займає 1-3 дня.

Вартість доставки розраховується згідно тарифів перевізників.

Доставка транспортними службами 

Нова почта (novaposhta.ua)

Делівері (delivery-auto.com)

Міст експрес (ua.meest.com/)

САТ (sat.ua)

Ін Тайм (intime.ua)

Доставка по Україні власним автотранспортом Таурус-2000

узгоджується індивідуально з Регіональними менеджерами.

Новини та статті
ТОВ «ТАУРУС 2000» реалізує метричне кріплення, такелаж, троси, ланцюги, снігові ланцюги, хомути для труб, а також абразивні інструменти. Сьогодні техніка кріплення використовується у багатьох галузях промисловості. Від технічних та експлуатаційних характеристик кріплення у значній ступеня залежить і якість кінцевих виробів. Це особливо наочно проявляється у такій сфері, як будівництво, де широко застосовуються різні кріпильні вироби. Саме будівництво є одним з головних споживачів різноманітною метизною продукції. Поява нових технологій у цій області стимулює та інновації у суміжних галузях, однією з яких є виробництво метричного кріплення, абразивів та електроінструментів. Сьогодні на ринку представлений найширший асортимент найрізноманітнішого кріплення. Ця ситуація в чимось унікальна: ніколи в історії фахівець у сфері будівництва не отримував такого вибору техніки кріплення. Десятки та сотні різновидів, здавалося б простих кріпильних виробів, складаються у тисячі товарних позицій. Зробити правильний вибір у таких умовах непросто.
Вантажне кріплення - окремий напрямок нашої діяльності. Фортеця та висока стійкість до зносу є основними критеріями якості продукції даного класу, яка має витримувати величезні навантаження. Ми уважно стежимо за новинками у системах монтажу та кріпильної техніки як Це дозволяє нам вибирати для своїх клієнтів саме ту метизну продукцію, що відповідає вимогам сьогодення і при цьому є оптимальною з погляду співвідношення «ціна-якість».
ТОВ "ТАУРУС 2000" працює на ринку України з 1999 року. У нас ви можете купити будівельне кріплення, ланцюги та троси, а також такелажні вироби оптом і дрібним оптом. Ми зацікавлені в довгостроковій співпраці з нашими клієнтами, покращуючи асортимент пропонованої продукції та рівень обслуговування. Для замовлення продукції можна використовувати спеціальну форму на нашому сайті. Заявка, що надійшла буде оперативно оброблена, доставка здійснюється по Києву та в різні регіони України.
Ми також готові надати додаткову інформацію про запропоновану нами продукцію та різні варіантах оплати. Отримати всю необхідну інформацію ви можете, зв'язавшись із нами за вказаними у верхньому кутку сторінки контактів.